@Bubbelmorsan Jag tog mig friheten att läsa genom tråden din, Bubbelmorsan. Vilken höst du har lyckats hållt. Grattis! Jag ligger där nånstans jag också, ungefär, kanske, och det var kult och medryckande att läsa vilket drag du har i tråden din.

Jaså, man kan få huvudvärk av obalans med koffein, så det kanske är därför som jag... Men jag har provat mediciner också mot detta, mot alkobehov alltså, och de kunde ge mig ryselig huvudvärk.

Angående trötthet kan jag intyga att man kan känna sig halvdö på morgnarna långan tid efter alkostopp. Varför varför drack jag igår, kan jag stöne, men sen, -Nej, YES, jag drack ju inget!

God tur på din fortsatta resa.

Tack @Suey för peppande ord och kul att du hittat min tråd🤗. Det är roligt och tacksamt att många velat peppa och följa med på resan.

Hur har din resa sett ut? Kör du helnyktert nu och hur länge har du gjort det?

Idag ska jag ut på långpromenad med vän i naturområde, solen ska ju titta fram idag i huvudstaden. Hoppas du får en fin dag🌟.